Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Політична партія — об'єднання громадян — прихильників певної загальнонаціональної програми суспільного розвитку, які мають на меті участь у виробленні державної політики, формуванні органів державної влади, органів місцевого самоврядування та представництво у складі їх. Порядок створення П. п., їхні права, громадську діяльність регулює Закон України «Про об'єднання громадян». Згідно з цим Законом П. п. в Україні утворюються і діють тільки з всеукраїнським статусом. Забороняється створення і діяльність П. п., керівні органи чи структурні осередки яких знаходяться за межами України, а також будь-яких структурних осередків П. п. в органах державної виконавчої влади, органах судової влади, у Збройних силах, Національній гвардії та Прикордонних військах, а також на державних підприємствах, в установах, організаціях та в державних навчальних закладах. Членами П. п. можуть бути тільки громадяни України, які досягли 18-річного віку. П. п. підлягають обов'язковій реєстрації Міністерством юстиції України. У порядку, передбаченому законодавством, П. п. крім прав, якими користуються зареєстровані громадські організації, мають також право: брати участь у виробленні державної політики, формуванні органів державної влади, на представництво у складі їх; доступу під час виборчої кампанії до державних засобів масової інформації. П. п., створювані ними установи й організації не мають права засновувати підприємства, крім засобів масової інформації, займатися господарською та іншою комерційною діяльністю, крім продажу суспільно-політичної літератури, інших пропагандистсько-агітаційних матеріалів, виробів із власною символікою, проведення фестивалів, свят, виставок, лекцій, інших суспільно-політичних заходів. П. п., їхнім установам та організаціям забороняється прямо або опосередковано одержувати кошти та інше майно від: іноземних держав та організацій, міжнародних організацій, іноземних громадян та осіб без громадянства; державних органів, державних підприємств, установ та організацій, крім випадків, передбачених законами України; підприємств, створених на основі змішаної форми власності, якщо участь держави або іноземного учасника в них перевищує 20 відсотків; не легалізованих об'єднань громадян; анонімних пожертвувачів. П. п. не мають права одержувати доходи від акцій та інших цінних паперів, їм забороняється мати рахунки в іноземних банках та зберігати в них коштовності. П. п. зобов'язані щороку публікувати свої бюджети для загального відома. Вони мають право засновувати або вступати в міжнародні спілки, статутами яких передбачено створення лише консультативних або координуючих органів. Див. також Об'єднання, громадян.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.