Юридичний словник-довідник

Помічник адвоката — особа, яка має вищу юридичну освіту і працює в адвоката (адвокатському об'єднанні). Умови роботи визначаються контрактом між адвокатом (адвокатським об'єднанням) і П. а. з дотриманням законодавства про працю. П. а. може виконувати доручення у справах, які знаходяться у провадженні адвоката, крім тих, що належать до процесуальних повноважень останнього. Не можуть бути її. а. особи, які працюють на штатних посадах у суді, прокуратурі, державному нотаріаті, в органах внутрішніх справ, служби безпеки, державного управління, а також особи, які мають судимість.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.