Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Поняті — сторонні особи, яких запрошують працівники органів дізнання або попереднього слідства бути присутніми при проведенні обшуку, виїмки, огляду, пред'явленні осіб і предметів для впізнання, відтворенні обстановки і обставин події (слідчий експеримент), опису майна. П. засвідчують своїми підписами відповідність записів у протоколі слідчої дії виконаним діям. Як П. можуть бути запрошені лише повнолітні громадяни, не заінтересовані в справі та спроможні правильно сприймати й переповідати те, що відбувається. П. не можуть бути потерпілі, родичі підозрюваного, обвинуваченого і потерпілого, працівники органів дізнання й попереднього слідства. В кожному випадку обов'язкова присутність не менш як двох П. Вони не мають права без дозволу особи, яка проводила слідчу дію, розголошувати дані, що стали їм відомі у зв'язку з виконанням своїх обов'язків як П. Зауваження П. з приводу проведених слідчих дій підлягають обов'язковому занесенню до протоколу. Порядок залучення П. передбачено ст. 127 КПК.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.