Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Порука особиста — один із запобіжних заходів, який полягає у взятті в осіб, що заслуговують на довіру, письмового зобов'язання про те, що вони ручаються за належну поведінку та явку обвинуваченого за викликом до органу дізнання, слідчого і суду на першу вимогу. Передбачена ст. 152 КПК. Число поручителів визначає орган, що обирає П. о., але їх не може бути менше двох. Поручителя повідомляють про суть справи, в якій застосовують цей запобіжний захід, а також попереджають про відповідальність (грошове стягнення) у разі ухилення особи, за яку він ручається, від слідства і суду. П. о. застосовують лише за клопотанням чи згодою поручителів. При відмові поручителя від узятого на себе зобов'язання, про що може бути заявлено у будь-який час провадження справи, П. о. замінюють іншим запобіжним заходом.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.