Юридичний словник-довідник

Потерпілі від Чорнобильської катастрофи — евакуйовані із зони відчуження та відселені із зон безумовного (обов'язкового) та гарантованого добровільного відселення; особи, які постійно проживали на територіях зон безумовного (обов'язкового) та гарантованого добровільного відселення на день аварії або проживали станом на 1.1.1993 на території зони безумовного (обов'язкового) відселення не менше двох років, а на території зони гарантованого добровільного відселення — не менше трьох років, були відселені або самостійно переселилися з цих територій; особи, які постійно проживають або постійно працюють у зонах безумовного (обов'язкового) і гарантованого добровільного відселення за умови, що вони станом на 1.1.1993 прожили або відпрацювали у зоні безумовного відселення не менше двох років, а в зоні гарантованого добровільного відселення — не менше трьох років; особи, які постійно проживають або постійно працюють на території зони посиленого радіоекологічного контролю за умови, що вони станом на 1.1.1993 прожили або відпрацювали у цій зоні не менше чотирьох років; особи, які тимчасово працювали з моменту аварії до 1.VII.1986 не менше 14 календарних днів або не менше трьох місяців протягом 1986—1987 pp. на території зони безумовного (обов'язкового) відселення за умови, що їх було направлено в цю зону за розпорядженням міністерств, відомств, виконавчих комітетів обласних Рад народних депутатів. До П. від Ч. к. належать також діти, в яких доза опромінення щитовидної залози перевищує рівні, встановлені Міністерством охорони здоров'я України.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.