Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Потерпілі від Чорнобильської катастрофи — евакуйовані із зони відчуження та відселені із зон безумовного (обов'язкового) та гарантованого добровільного відселення; особи, які постійно проживали на територіях зон безумовного (обов'язкового) та гарантованого добровільного відселення на день аварії або проживали станом на 1.1.1993 на території зони безумовного (обов'язкового) відселення не менше двох років, а на території зони гарантованого добровільного відселення — не менше трьох років, були відселені або самостійно переселилися з цих територій; особи, які постійно проживають або постійно працюють у зонах безумовного (обов'язкового) і гарантованого добровільного відселення за умови, що вони станом на 1.1.1993 прожили або відпрацювали у зоні безумовного відселення не менше двох років, а в зоні гарантованого добровільного відселення — не менше трьох років; особи, які постійно проживають або постійно працюють на території зони посиленого радіоекологічного контролю за умови, що вони станом на 1.1.1993 прожили або відпрацювали у цій зоні не менше чотирьох років; особи, які тимчасово працювали з моменту аварії до 1.VII.1986 не менше 14 календарних днів або не менше трьох місяців протягом 1986—1987 pp. на території зони безумовного (обов'язкового) відселення за умови, що їх було направлено в цю зону за розпорядженням міністерств, відомств, виконавчих комітетів обласних Рад народних депутатів. До П. від Ч. к. належать також діти, в яких доза опромінення щитовидної залози перевищує рівні, встановлені Міністерством охорони здоров'я України.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.