Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Походження дитини — юридична підстава для виникнення прав та обов'язків батьків і дітей, які ґрунтуються саме на походженні дітей, засвідченому в установленому законом порядку. Походження дітей від батьків, які не перебувають у шлюбі (визнається лише шлюб, зареєстрований в органах реєстрації актів громадянського стану), засвідчується записом про шлюб батьків. Походження дитини від батьків, які не перебувають між собою у шлюбі, встановлюється подачею спільної заяви батьком і матір'ю дитини до органу реєстрації актів громадянського стану. Якщо спільна заява батьків відсутня, батьківство може бути встановлено в судовому порядку. При народженні дитини у матері, яка не перебуває у шлюбі, якщо немає спільної заяви батьків і рішення суду про встановлення батьківства, походження дитини встановлюється лише щодо її матері. Що ж стосується батька, то він записується за прізвищем матері, а ім'я і по батькові дитини — за її вказівкою.









загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.