Юридичний словник-довідник

Права та обов'язки членів ЖБК — житлові приміщення в будинках ЖБК надаються тільки членам кооперативу, які внесли пайовий внесок у встановленому розмірі. Член ЖБК має право: одержати у безстрокове користування квартиру з однієї або кількох кімнат відповідно до кількості членів сім'ї, суми його пайового внеску та граничного розміру житлової площі, передбаченого законодавством. Член ЖБК, який потребує поліпшення житлових умов, має право на переважне отримання квартири, що звільнилася в будинку цього кооперативу, на обмін житлового приміщення, поділ житлового приміщення між подружжям. Члена ЖБК можна позбавити права користування житловою площею, лише виключивши його з кооперативу (у разі, коли суд установив, що пайовий внесок складається з коштів, здобутих злочинним шляхом; виїзду на інше постійне місце проживання; несплати пайового внеску та в інших випадках, передбачених законодавством). Член ЖБК, який вніс повністю пайовий внесок за квартиру, надану йому в користування, набуває права власності.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.