Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Правила внутрішнього трудового розпорядку — правила, які встановлюються на кожному підприємстві, в установі чи організації на основі типових правил і регулюють трудовий розпорядок. Розробку та прийняття П. в. т. р. передбачено чинним законодавством, зокрема ст. 142 КЗпП України. Вони затверджуються трудовим колективом за поданням власника і профспілкового комітету. П. в. т. р. можуть містити: загальні положення, порядок прийняття і звільнення працівників; обов'язки працівників; основні обов'язки власника або уповноваженого ним органу; робочий час і його використання; заохочення за успіхи в роботі; стягнення за порушення трудової дисципліни. У деяких галузях народного господарства для окремих категорій працівників діють статути і положення про дисципліну.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.