Юридичний словник-довідник

Правила дорожнього руху — нормативний акт, виданий відповідно до Закону України «Про дорожній рух», який регулює поведінку осіб, що беруть участь у дорожньому русі. Інші нормативні акти стосовно особливостей дорожнього руху (перевезення спеціальних вантажів, експлуатація транспортних засобів окремих видів та ін.). повинні відповідати вимогам П. д. р. В Україні встановлено правосторонній рух транспортних засобів. Дії чи бездіяльність осіб, що беруть участь у дорожньому русі, та інших осіб не повинні створювати небезпеку або чинити перепони для руху, загрожувати життю чи здоров'ю громадян, заподіювати майнову шкоду. Чинні П. д. р. затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 31 .XII.1993 і введені в дію з 1.Х.1994. П. д. р. мають 32 розділи, додатки та ілюстрації.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.