Юридичний словник-довідник

Право власності господарських товариств — право на володіння, розпорядження і користування майном, що надане акціонерним товариствам, товариствам з обмеженою і з додатковою відповідальністю, повним, командитним та довірчим товариствам. Об'єктами П. в. г. т. як юридичної особи є майно, передане йому у власність засновниками й учасниками, продукція, вироблена товариством у результаті господарської діяльності, одержані доходи, інше майно, набуте на законних підставах. Майном, яке передається засновниками й учасниками у власність товариства, можуть бути будинки, споруди, обладнання та інші матеріальні цінності, цінні папери, результати інтелектуальної діяльності, кошти, в тому числі в іноземній валюті. П. в. г. т. здійснюється вищими органами управління (загальні збори засновників або акціонерів). Це право припиняється з моменту припинення діяльності самих товариств на підставах, зазначених у ст. 19 Закону України «Про господарські товариства». В інших правових системах господарські товариства є суб'єктами права приватної власності як юридичні особи.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.