Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Право власності на землю — сукупність правових норм, які закріплюють належність земель певним фізичним та юридичним особам, державі і визначають обсяг та зміст прав власника землі, а також способи і межі здійснення таких прав. Власність на землю в Україні існує в таких формах: державна, колективна, приватна. Усі ці форми є рівноправними. Поряд з поняттям П. в. на з. як сукупності певних правових норм (П. в. на з. в об'єктивному значенні) існує поняття П. в. на з. як право конкретної особи (землевласника) володіти, користуватися і розпоряджатися земельною ділянкою (П. в. на з. в суб'єктивному значенні). Права володіння, користування і розпорядження земельними ділянками (правомочності власника земель) становлять зміст П. в. на з. як його суб'єктивного права. Ці правомочності власник земельної ділянки може здійснювати на свій розсуд, але в межах, встановлених законодавством.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.