Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Правовий режим спеціальних (вільних) економічних зон — правовий режим,, визначений Законом України «Про загальні засади створення і функціонування спеціальних (вільних) економічних зон». Спеціальна (вільна) економічна зона — це частина території України, на якій встановлюється і діє спеціальний правовий режим економічної діяльності, а також існує певний порядок застосування і дії законодавства України. На території спеціальної (вільної) економічної зони запроваджуються пільгові митні, валютно-фінансові, податкові й інші умови національних та іноземних юридичних і фізичних осіб. Названий закон визначає порядок створення або ліквідації спеціальних (вільних) економічних зон (вільних митних зон і портів), експортні, транзитні зони, Митні склади, технологічні парки, технополіси, комплексні виробничі зони, туристсько-рекреаційні, страхові, банківські тощо, а також механізм функціонування їх на території України, загальні правові та економічні основи їхнього статусу, загальні правила регулювання відносин суб'єктів економічної діяльності цих зон з місцевими Радами та іншими органами. Статус і територія спеціальної (вільної) економічної зони, а також строк, на який вона створюється, визначаються Верховною Радою України прийняттям окремого закону щодо кожної спеціальної (вільної) економічної зони.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.