Юридичний словник-довідник

Правовий режим спеціальних (вільних) економічних зон — правовий режим,, визначений Законом України «Про загальні засади створення і функціонування спеціальних (вільних) економічних зон». Спеціальна (вільна) економічна зона — це частина території України, на якій встановлюється і діє спеціальний правовий режим економічної діяльності, а також існує певний порядок застосування і дії законодавства України. На території спеціальної (вільної) економічної зони запроваджуються пільгові митні, валютно-фінансові, податкові й інші умови національних та іноземних юридичних і фізичних осіб. Названий закон визначає порядок створення або ліквідації спеціальних (вільних) економічних зон (вільних митних зон і портів), експортні, транзитні зони, Митні склади, технологічні парки, технополіси, комплексні виробничі зони, туристсько-рекреаційні, страхові, банківські тощо, а також механізм функціонування їх на території України, загальні правові та економічні основи їхнього статусу, загальні правила регулювання відносин суб'єктів економічної діяльності цих зон з місцевими Радами та іншими органами. Статус і територія спеціальної (вільної) економічної зони, а також строк, на який вона створюється, визначаються Верховною Радою України прийняттям окремого закону щодо кожної спеціальної (вільної) економічної зони.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.