Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Правовий статус іноземців — певні права і обов'язки іноземних громадян щодо країни перебування. В Україні П. с. і. визначається Конституцією України і Законом України «Про правовий статус іноземців». До іноземців закон прирівнює також осіб без громадянства. Іноземці мають ті самі права і свободи та виконують ті самі обов'язки, що й громадяни України, за певними винятками. Іноземці рівні перед законом незалежно від походження, соціального і майнового стану, расової та національної належності, статі, мови, ставлення до релігії, роду і характеру занять, інших обставин. Вони мають право на трудову, інвестиційну та підприємницьку діяльність, відпочинок, охорону здоров'я, соціальний захист, житло, освіту, свободу совісті, участь в об'єднаннях громадян, інші майнові та особисті немайнові права; рівні з громадянами України права і обов'язки в шлюбних і сімейних відносинах. Іноземці не можуть обирати і бути обраними до органів державної влади та самоврядування, а також брати участь у референдумах. Вони не можуть призначатися на окремі посади або займатися певною трудовою діяльністю, якщо відповідно до законодавства України це пов'язано з належністю до громадянства України. Іноземці, які скоїли злочин, адміністративні або інші правопорушення, несуть відповідальність на загальних підставах.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.