Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Працівники тимчасові — працівники, прийняті на роботу строком до двох місяців, а для заміщення тимчасово відсутнього працівника, за яким на законній підставі зберігається його місце роботи (посада),— до чотирьох місяців. Осіб, яких приймають на роботу як П. т., попереджають про це під час укладення трудового договору. Якщо такого попередження в наказі не було, вони вважаються постійними з моменту прийняття на роботу. Для П. т. встановлено дещо інший порядок розірвання трудового договору. Зокрема, по закінченні обумовленого строку трудовий договір розривають без погодження з комітетом профспілки. Щоб розірвати трудовий договір за власною ініціативою працівник попереджує про це керівника за 3 дні до залишення роботи. Вихідна допомога в розмірі триденного заробітку виплачується у випадках, передбачених ст. 44 КЗпП України, і при звільненні у разі припинення роботи з причин виробничого характеру або у зв'язку із скороченням обсягу робіт; при звільненні у зв'язку з призовом або вступом на військову службу — в розмірі двотижневого середнього заробітку. Працівник не вважається П. т., якщо він фактично працював понад 2 або 4 місяці, а також коли його було звільнено з роботи і знову прийнято на те саме підприємство, в установу чи організацію після перерви, що не перевищувала тижня, якщо строк роботи працівника до і після перерви разом перевищує відповідно 2 або 4 місяці.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.