Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Пред'явлення обвинувачення — процесуальна дія, яка полягає в тому, що слідчий оголошує певній особі сформульовану ним постанову про притягнення цієї особи як обвинуваченого в справі і роз'яснює суть пред'явленого обвинувачення. П. о. особі проводиться у присутності захисника, крім випадків, коли обвинувачений відмовився від захисника і ця відмова відповідно до закону може бути прийнята. П. о. має бути здійснене не пізніш як через 2 дні від моменту винесення постанови про притягнення як обвинуваченого і в усякому разі не пізніше від дня явки обвинуваченого або його приводу. При П. о. слідчий зобов'язаний роз'яснити обвинуваченому всі надані йому законом процесуальні права на слідстві: знати, в чому його обвинувачують; давати показання з пред'явленого йому обвинувачення або відмовитися давати показання і відповідати на запитання; мати захисника і побачення з ним до першого допиту; подавати докази; заявляти клопотання і відводи; з дозволу слідчого бути присутнім при виконанні окремих слідчих дій; ознайомлюватися з усіма матеріалами справи після закінчення попереднього слідства; подавати скарги на дії та рішення слідчого і прокурор (ст. 142 КПК). Виконання всіх дій, пов'язаних з П. о., засвідчується підписом обвинуваченого на постанові і підписом слідчого із зазначенням дати П. о. (ст. 140, 142 КПК).

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.