Юридичний словник-довідник

Прем'єр-міністр України — посадова особа, яка організовує і координує роботу Кабінету Міністрів (уряду) України, діючи в межах, визначених Президентом України. Згідно з Конституцією України і Конституційним Договором П.-м. У. призначає Президент України у місячний строк після вступу на посаду або з дня відставки попереднього складу Уряду. П.-м. У. звільняється з посади також Президентом. Верховна Рада України може оголосити вотум недовіри П.-м. У., що тягне за собою його відставку.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.