Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Приватизація державного житлового фонду — відчуження квартир (будинків) разом з господарськими спорудами і приміщеннями (підвали, сараї тощо) державного житлового фонду на користь громадян України. П. д. ж. ф. здійснюється: безоплатною передачею квартир (будинків) з розрахунку санітарної норми 21 квадратний метр загальної площі на наймача і кожного члена його сім'ї та додатково 10 квадратних метрів на сім'ю; продажем надлишків загальної площі квартир (будинків) громадянам України, що мешкають в них або перебувають на обліку на поліпшення житлових умов. Якщо загальна площа квартири (будинку) перевищує площу, яку має право отримати сім'я наймача безоплатно, наймач здійснює доплату грошима або цінними паперами, одержаними для приватизації державних підприємств. Якщо загальна площа квартири менша за площу, яку сім'я наймача має право отримати безоплатно, наймачеві та членам його сім'ї видаються житлові чеки, сума яких визначається, виходячи з розміру недостатньої площі та відносної вартості одного квадратного метра. Громадянин України має право приватизувати житло, яке він займає, безоплатно в межах номінальної вартості житлового чека або з частковою доплатою один раз.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.