Юридичний словник-довідник

Приватизація державного земельного фонду — передача громадянам України у приватну власність земельних ділянок для ведення особистого підсобного господарства, будівництва і обслуговування житлового будинку і господарських будівель (присадибна ділянка), садівництва, дачного і гаражного будівництва. Розмір ділянок, які передаються у власність, не повинен перевищувати: для ведення особистого підсобного господарства — 0,6 га; для будівництва і обслуговування житлового будинку і господарських будівель (присадибна ділянка) — 0,25 га. (у сільських населених пунктах), 0,15 га (в селищах міського типу), а для членів колективних сільськогосподарських підприємств та робітників радгоспів — 0,25 га., 0,1 га. (в містах); для садівництва — 0,12 га.; для дачного будівництва — 0,1 га.; для гаражного будівництва — 0,01 га. Забороняється приватизація земельних ділянок на територіях зон відчуження та безумовного (обов'язкового) відселення, що зазнали радіоактивного забруднення внаслідок. Чорнобильської катастрофи. Земельні ділянки передаються у приватну власність громадянам України один раз. Право власності на передану земельну ділянку посвідчується державним актом на право приватної власності на землю. Відчуження приватизованої земельної ділянки повинно здійснюватися без зміни цільового призначення її.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.