Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Приватизація земель — передача земельних ділянок із власності держави у власність фізичних і юридичних осіб. П, з. в Україні почалася в 1992 р. з прийняттям 13 березня 1992 р. нової редакції Земельного кодексу України. Юридичною базою П. з. крім Земельного кодексу є також Декрет Кабінету Міністрів України «Про приватизацію земельних ділянок», Укази Президента України «Про приватизацію об'єктів незавершеного будівництва», «Про приватизацію автозаправних станцій, що реалізують паливно-мастильні матеріали виключно населенню», «Про невідкладні заходи щодо прискорення земельної реформи у сфері сільськогосподарського виробництва». II. з. здійснюється за плату і безплатно. Безплатно у встановлених законом розмірах приватизуються земельні ділянки громадян, надані їм у користування для: ведення особистого підсобного господарства; будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель (присадибна ділянка); садівництва; гаражного і дачного будівництва; ведення селянського (фермерського) господарства в розмірі земельної частки (паю). Безоплатно приватизуються також земельні ділянки, які передаються у колективну власність колективним сільськогосподарським підприємствам, сільськогосподарським кооперативам, сільськогосподарським акціонерним товариствам, у тому числі створеним на базі радгоспів та інших державних сільськогосподарських підприємств. В усіх інших випадках П. з. здійснюється за плату. Значна частина земельного фонду України приватизації не підлягає.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.