Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Привід — у кримінальному процесі примусове приведення до органів дізнання, слідчого, прокурора або суду підозрюваного, обвинуваченого, підсудного, свідка, потерпілого, які не з'явилися без поважних причин за викликом у призначений строк. Поважними причинами неявки є: несвоєчасне одержання повістки, хвороба та інші обставини, які фактично позбавляють особу можливості своєчасно з'явитися за викликом. П. обвинуваченого без попереднього виклику може бути застосований лише у випадках, коли він ухиляється від слідства або не має постійного місця проживання. Одночасно із застосуванням П. суд має право накласти на свідка грошове стягнення (ч. З ст. 70 КПК). У цивільному процесі П. може підлягати відповідач у справі про стягнення аліментів (ст. 274 ЦПК). Допускається також П. свідка, який злісно ухиляється від явки до суду. П. здійснюють органи внутрішніх справ за мотивованою постановою відповідних осіб або за ухвалою суду.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.