Юридичний словник-довідник

Призначення допомоги — встановлена законом діяльність відповідних органів щодо надання соціальних пільг та матеріальної допомоги малозабезпеченим категоріям населення. П. д. залежить від виду допомоги. Робітникам і службовцям у порядку державного соціального страхування допомога призначається безпосередньо профспілковими комітетами підприємств, установ чи організацій. Допомога непрацюючим громадянам призначається після подання ними необхідних документів до відділу соціального захисту населення за місцем проживання. Допомога призначається з дня (місяця) виникнення права на допомогу, якщо за допомогою звернулися не пізніше як через 6 міс. від дня виникнення права. Рішення про П. д. приймається в 10-ден- ний строк від дня надходження заяви з усіма документами. В разі відмови у призначенні допомоги орган, що її призначає, видає чи надсилає заявнику у 5-денний строк після винесення рішення про відмову в призначенні державної допомоги повідомлення із зазначенням причин відмови та порядку оскарження. Скарга на рішення органу, що призначає державну допомогу, подається до районного (міського) народного суду.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.