Юридичний словник-довідник

Принцип роззброєння — згідно із Статутом ООН (ст. 11) П. p.— один із загальних принципів підтримання міжнародного миру і безпеки, оскільки гонка озброєнь різко погіршує міжнародну ситуацію, створює напруженість у відносинах між державами, збільшує вірогідність війни, суперечить цілям, завданням і самій ідеї існування. ООН, Згідно з П. р. держави повинні неухильно дотримуватися чинних норм про роззброєння, брати участь у заходах, передбачених угодами про роззброєння та створювати нові норми для досягнення цієї мети. П. р. знайшов втілення також у Декларації принципів міжнародного права (1970), в резолюціях Генеральної Асамблеї ООН та в інших міжнародних договорах.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.