Юридичний словник-довідник

Припис прокурора — акт прокурорського реагування, який містить вимоги щодо усунення порушень закону, причин цих порушень і умов, що сприяють їм. Вноситься у фіксованій формі прокурором, його заступником у державний орган, громадську організацію або посадовій особі, які наділені повноваженнями щодо усунення порушення закону. П. п. повинен бути невідкладно розглянутий. Протягом місяця має бути вжито заходів щодо усунення порушень закону, а також причин та умов, що сприяють їм. Про результати розгляду П. п. та реалізації пропозицій, висловлених у ньому, повідомляється прокуратура. Якщо П. п. розглядатиметься у колегіальному органі, то про це повідомляється прокурор, який має право брати участь у розгляді внесеного ним припису.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.