Юридичний словник-довідник

Природні ресурси загальнодержавного значення — ресурси, віднесені до таких спеціальним переліком, що міститься в Законі України «Про охорону навколишнього природного середовища». Розрізняють природні ресурси загальнодержавного та місцевого значення. До П. р. з. з. належать: територіальні та внутрішні морські води; природні ресурси континентального шельфу та виключної (морської) економічної зони; атмосферне повітря; підземні води; поверхневі води, що знаходяться або використовуються на території двох або більше областей; лісові ресурси державного значення; природні ресурси в межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення (див. Природно-заповідний фонд України); види тварин і рослин, занесені до Червоної книги України; корисні копалини, за винятком загально поширених. Вище наведений перелік не є вичерпним. Закон обумовлює можливість віднесення законодавством України до П. р. з. з. також інших природних ресурсів. Природні ресурси, не віднесені до таких, що мають загальнодержавне значення, можуть визнаватися П. р. місцевого значення.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.