Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Прізвище — фіксований спосіб індивідуалізації громадян. Визначається при народженні дитини. Дитині дається П. батьків. Якщо батьки мають різні П., за їхньою згодою дається П. одного з батьків. Зміна П. можлива лише за умови досягнення дитиною 16-річного віку, для чого в органи ЗАГСу за місцем проживання подається заява. Зміна П. забороняється за умови, якщо особа була засуджена або судимість не знята у встановленому законом порядку, а також у разі, якщо є заперечення інших заінтересованих органів (наприклад, особа не виконує свої обов'язки щодо сплати аліментів і просить змінити П.). Порядок зміни П., імені, по батькові встановлений Положенням про порядок розгляду клопотань про зміну громадянами України прізвищ, імен, по батькові, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 27.ІІІ.1993.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.