Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Благодійна діяльність — безкорислива діяльність фізичних і юридичних осіб, спрямована на надання матеріальної та фінансової допомоги, а також різних послуг особам, які потребують соціальної допомоги. Існують такі форми Б. д.: соціальна реабілітація малозабезпечених осіб, які потребують піклування; надання допомоги ветеранам і інвалідам війни та праці, а також особам, котрі в силу фізичних та розумових здібностей обмежені в реалізації своїх прав та законних інтересів; надання допомоги потерпілим від стихійного лиха або конфліктів, жертвам репресій; підтримка розвитку охорони здоров'я, соціального захисту, освіти, науки, культури; захист і охорона навколишнього природного середовища і тваринного світу; захист і охорона історичних та культурних цінностей. Б. д. здійснюється на основі законності, гласності, добровільності й самоврядування. Суб'єктами Б, д. можуть бути будь-які фізичні і юридичні особи незалежно від форм власності.

Суб'єкти Б. д. самостійно визначають форми, об'єкти, обсяг та регіони для своєї Б. д. Див. також Благодійний фонд.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.