Юридичний словник-довідник

Благодійна діяльність — безкорислива діяльність фізичних і юридичних осіб, спрямована на надання матеріальної та фінансової допомоги, а також різних послуг особам, які потребують соціальної допомоги. Існують такі форми Б. д.: соціальна реабілітація малозабезпечених осіб, які потребують піклування; надання допомоги ветеранам і інвалідам війни та праці, а також особам, котрі в силу фізичних та розумових здібностей обмежені в реалізації своїх прав та законних інтересів; надання допомоги потерпілим від стихійного лиха або конфліктів, жертвам репресій; підтримка розвитку охорони здоров'я, соціального захисту, освіти, науки, культури; захист і охорона навколишнього природного середовища і тваринного світу; захист і охорона історичних та культурних цінностей. Б. д. здійснюється на основі законності, гласності, добровільності й самоврядування. Суб'єктами Б, д. можуть бути будь-які фізичні і юридичні особи незалежно від форм власності.

Суб'єкти Б. д. самостійно визначають форми, об'єкти, обсяг та регіони для своєї Б. д. Див. також Благодійний фонд.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.