Юридичний словник-довідник

Протокольна форма досудової підготовки матеріалів — спрощене і прискорене провадження у справах про злочини, які не становлять великої суспільної небезпеки (умисне знищення чи пошкодження майна, злісне ухилення від сплати аліментів на утримання дітей, обман покупців і замовників, порушення правил торгівлі, незаконна вирубка лісу, браконьєрство, хуліганство, угон транспортних засобів тощо). Органи дізнання, не порушуючи кримінальної справи, не пізніш як у 10-денний строк встановлюють обставини скоєного злочину і особу правопорушника, беруть у нього зобов'язання з'являтися за викликами органів дізнання і суду та повідомляти їм про зміну місця проживання. Про обставини скоєного злочину складають протокол, який затверджується начальником органу дізнання, після чого ознайомлюють з усіма матеріалами правопорушника. Протокол разом з матеріалами надсилається до суду з санкції прокурора або його заступника. Визнавши матеріали достатніми для розгляду в судовому засіданні, суддя виносить постанову про порушення кримінальної справи, віддання правопорушника до суду, якщо є необхідність, обирає щодо нього запобіжний захід і не пізніш як у 10-денний строк від моменту надходження матеріалів розглядає справу в судовому засіданні або повертає матеріали для проведення попереднього слідства чи відмовляє в порушенні кримінальної справи (ст. ст. 425, 426, 430, 431 КПК).


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.