Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Протокольна форма досудової підготовки матеріалів — спрощене і прискорене провадження у справах про злочини, які не становлять великої суспільної небезпеки (умисне знищення чи пошкодження майна, злісне ухилення від сплати аліментів на утримання дітей, обман покупців і замовників, порушення правил торгівлі, незаконна вирубка лісу, браконьєрство, хуліганство, угон транспортних засобів тощо). Органи дізнання, не порушуючи кримінальної справи, не пізніш як у 10-денний строк встановлюють обставини скоєного злочину і особу правопорушника, беруть у нього зобов'язання з'являтися за викликами органів дізнання і суду та повідомляти їм про зміну місця проживання. Про обставини скоєного злочину складають протокол, який затверджується начальником органу дізнання, після чого ознайомлюють з усіма матеріалами правопорушника. Протокол разом з матеріалами надсилається до суду з санкції прокурора або його заступника. Визнавши матеріали достатніми для розгляду в судовому засіданні, суддя виносить постанову про порушення кримінальної справи, віддання правопорушника до суду, якщо є необхідність, обирає щодо нього запобіжний захід і не пізніш як у 10-денний строк від моменту надходження матеріалів розглядає справу в судовому засіданні або повертає матеріали для проведення попереднього слідства чи відмовляє в порушенні кримінальної справи (ст. ст. 425, 426, 430, 431 КПК).

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.