Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Работоргівля — злочин міжнародного характеру, який полягає в діях, пов'язаних із захопленням, придбанням будь-якої особи або розпорядженням будь-якою особою з метою обернення її в рабство; в діях, пов'язаних з придбанням раба з метою його продажу чи обміну; в діях з продажу чи обміну особи, яка була придбана з цією метою; в діях з торгівлі і перевезення рабів. Під рабством розуміють становище чи стан особи, щодо якої здійснюються окремі або всі повноваження, притаманні праву власності. Співробітництво держав у боротьбі з цим злочином регулюється Конвенцією про рабство (1926). У Додатковій Конвенції про скасування рабства, работоргівлі та інститутів і звичаїв, подібних до рабства (1956), передбачено, що держави — учасниці беруть зобов'язання викорінити і карати як кримінальний злочин: боргову кабалу; кріпацьке становище, примусове видання заміж жінки або її продаж заміж; продаж або передачу дитини для експлуатації. Україна є учасницею всіх цих конвенцій.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.