Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Районна Рада народних депутатів — представницький орган державної влади у районі. Кількісний склад районної Ради визначає сама Рада відповідно до Закону України «Про вибори депутатів і голів сільських, селищних, районних, міських, районних у містах, обласних Рад». Очолює P. Р. н. д. голова, якого обирає безпосередньо населення району і який за посадою є головою районної державної адміністрації. Районна Рада у межах своєї компетенції вирішує основні питання місцевого життя, виходячи з інтересів громадян, які проживають на її території, державних інтересів та власної фінансово-економічної бази. Як представницький орган P. Р. н. д. здійснює свої повноваження на сесіях, на яких розглядаються і вирішуються найважливіші питання, віднесені законодавством України до відання районних Рад. У межах своєї компетенції приймає рішення, обов'язкові для виконання її органами, підприємствами (об'єднаннями), організаціями і установами, а також громадянами. Рішення Р. Р. н. д., які суперечать законодавству або прийняті з порушенням передбаченої процедури, скасовує Верховна Рада України. Повноваження районної Ради можуть бути достроково припинені Верховною Радою України у разі, якщо діяльність її суперечить Конституції України і законам України, прийняті рішення спрямовані на порушення територіальної цілісності України, самочинну зміну її державно-територіального устрою, або якщо вона не може протягом двох місяців провести пленарне засідання чи утворити свої виконавчі органи.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.