Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Соціологія короткий енциклопедичний словник

НІКОЛАЄНКО Леонід Григорович (10.07.1944, шахта 5/6 ім. Димитрова, нині — м. Димитров Донецької обл.) — укр. соціолог. Закінчив філос. ф-т Київського держ. ун-ту ім.Т. Г. Шевченка (1974). Канд. філос. наук., доцент (1984).

Працював інж.-соціологом соціол. лабораторії Київського держ. ун-ту (1974) та ст. лаборантом каф. філос. гуманітарних ф-тів. Після закінчення аспірантури при ун-ті у 1979 р. працював асист. кафедр філос. гуманітарних факультетів та соціології відділення соціології філос. ф-ту. З 1987 р. — доцент каф. соціології, а з утворенням ф-ту соціології та психології при Київському нац. ун-ті ім. Т. Шевченка — доцент каф. теорії та історії соціології.

Наук, діяльність пов'язана з розробкою методології соціол. досліджень, теорет. проблем соціології культури, соціального досвіду як основи культури.

Має понад 40 публікацій.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.