Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Соціологія короткий енциклопедичний словник

ОБЕРТАННЯ (РОТАЦІЯ) — техн. прийом, що застосовується в бланках інтерв'ю й виконується інтерв'юером під час опитування з метою зменшення впливу на відповіді респондента послідовності запитань, варіантів відповіді. Процедура О. полягає в тому, що інтерв'юер змінює порядок зачитування запитань, варіантів відповіді за певною схемою, яка подається в інструкції. О. — єдиний виняток з правили стандартизованого інтерв'ю, відповідно до якого не можна змінювати послідовність запитань, варіантів відповіді.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.