Соціологія короткий енциклопедичний словник

ПАТРУШЕВ Володимир Іванович (06,09,1938, м. Чернушка Пермської обл.) - укр. соціолог. Отримав вищу інженерно-техн. і гуманітарну освіту в Омську і Москві. Закінчив аспірантуру в Омському ін-ті інженерів транспорту і докторантуру в Рос. академії управління. Д-р соціол. наук, проф. Міжнар. академії інформатизації, перший віце-президент Академії соціальних технологій та місцевого самоврядування Міжнар. академії інформатизації. Очолював лабораторію соціол. досліджень Київського ін-ту політології і соціального управління. Нині — проф. Академії управління при Президентові Російської Федерації.

Спеціалізується в галузі інноваційних соціальних технологій і соціального управління. Автор 120 наук, праць, у т.ч. моногр.

Тв.: Социальные резервы трудового коллектива. К., 1990; Технология политической власти. К., 1994; Социальные технологии государственного управления. М., 1995; Ресурсы региона: инновационные технологии реализации. М,, 1995.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.