Соціологія короткий енциклопедичний словник

ПИЛНИЕНКО Валерій Євгенович (29.04.1957, с. Дібровне Городнянського р-ну Чернігівської обл.) — укр. соціолог. У 1982 р. закінчив філос. ф-т Київського держ. ун-ту ім.Т .Г. Шевченка. З 1998 р. — ст. наук, співроб. Д-р соціол. наук (1994). Працює зав. сектора Ін-ту соціології HAH України.

Спеціаліст у галузі методології та методики соціол. досліджень, екон. соціології, соціальної психології. Автор понад 80 наук, публікацій.

• Тв.: Організація. Праця. Ефективність. К., 1991; Верифікація соціальних прогнозів (у співавт.). К., 1992; Соціальна регуляція трудової поведінки. К., 1993; Соціальний морфогенез: еволюція і катастрофи (у співавт.). К„ 1992.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.