Соціологія короткий енциклопедичний словник

ПОГОРІЛИЙ Олександр Іванович (23.09.1940, с. Онішки Оржицького р-ну Полтавської обл.) — укр. соціолог, фахівець у галузі історії і теорії соціології. Закінчив відділення філософії історико-філос. ф-ту

Київського держ. ун-ту ім.Т. Г. Шевченка (1962). Працював на викладацькій роботі у Київському політехн. ін-ті, Київському нац. ун-ті ім. Т.Шевченка, з 1994 р. - проф. каф. соціології Нац. ун-ту "Києво-Могилянська академія". Д-р соціол. наук (1992). Основні праці присвячено вивченню історії зарубіжної і вітчизняної соціол. думки XIX — XX ст., аналізові сучасних напрямів соціол. теорії. Працює також у галузі наук, перекладу.

Тв.: "Критичний аналіз сучасної буржуазної соціології культури" (1987); "ФРН очима західнонімецьких соціологів" (1989); "Історія соціології Від античності до початку XX сторіччя" (1992, співавт. М.В. Захарченко); "Соціологічна думка XX століття" (1996); М.Вебер. "Протестантська етика і дух капіталізму" (1994, авт. перекл. укр. мовою).


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.