Соціологія короткий енциклопедичний словник

ПОПОВА Ірина Марківна (1931) — укр. соціолог. У 1953 р. закінчила філос. ф-т Ленінградського держ. ун-ту. Нині — провідний наук, співроб. Одеського держ. ун-ту, проф. каф. філософії гуманітарних факультетів. Є спеціалістом з проблем соціології праці, соціальної філософії, заг. соціології, соціології культури, соціального планування та управління.

Автор соціол. концепції стимулювання праці, згідно з якою процес стимулювання праці розглядається в нетрадиційному плані - через урахування соціально-філос. та соціол. підходів до трудової діяльності. Понад 25 років очолювала соціол. наук, колектив, котрий плідно розробляє питання соціології праці, створює методичну базу для оперативної соціол. роботи на підприємствах, зокрема суднобудівної промисловості. В останні роки займається вивченням соціальних уявлень у масовій свідомості.

Має близько 70 наук, публікацій, значна кількість яких опублікована в журналах "Вопр. философии", "Социол. исследования"', "Філос. та соціол, думка", "Социс"

та ін.

• Тв.: Проблемы социального регулирования на промышленных предприятиях. К., 1973 (10 друк, арк., наук, ред., автор 6 друк, арк., частково — співавтор.); Стимулирование трудовой деятельности как способ управления. К., 1976 (12 друк, арк, інд. моногр.); Сознание и трудовая деятельность (ценностные аспекты сознания, вербальное и фактическое поведение в сфере труда). Киев - Одесса, 1985 (12 друк, арк., наук, редагув. і автор 8 друк, арк.); Соціологія. Пропедевтичний курс. К., 1996 (15,5 друк, арк., інд. моногр.).


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.