Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Соціологія короткий енциклопедичний словник

ПОПОВА Ірина Марківна (1931) — укр. соціолог. У 1953 р. закінчила філос. ф-т Ленінградського держ. ун-ту. Нині — провідний наук, співроб. Одеського держ. ун-ту, проф. каф. філософії гуманітарних факультетів. Є спеціалістом з проблем соціології праці, соціальної філософії, заг. соціології, соціології культури, соціального планування та управління.

Автор соціол. концепції стимулювання праці, згідно з якою процес стимулювання праці розглядається в нетрадиційному плані - через урахування соціально-філос. та соціол. підходів до трудової діяльності. Понад 25 років очолювала соціол. наук, колектив, котрий плідно розробляє питання соціології праці, створює методичну базу для оперативної соціол. роботи на підприємствах, зокрема суднобудівної промисловості. В останні роки займається вивченням соціальних уявлень у масовій свідомості.

Має близько 70 наук, публікацій, значна кількість яких опублікована в журналах "Вопр. философии", "Социол. исследования"', "Філос. та соціол, думка", "Социс"

та ін.

• Тв.: Проблемы социального регулирования на промышленных предприятиях. К., 1973 (10 друк, арк., наук, ред., автор 6 друк, арк., частково — співавтор.); Стимулирование трудовой деятельности как способ управления. К., 1976 (12 друк, арк, інд. моногр.); Сознание и трудовая деятельность (ценностные аспекты сознания, вербальное и фактическое поведение в сфере труда). Киев - Одесса, 1985 (12 друк, арк., наук, редагув. і автор 8 друк, арк.); Соціологія. Пропедевтичний курс. К., 1996 (15,5 друк, арк., інд. моногр.).

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.