Соціологія короткий енциклопедичний словник

БЕКЕШКІНА Ірина Еріківна (1952, м. Івдель Свердловської обл.) — укр. соціолог. Закінчила філос. ф-т Київського держ. ун-ту ім.Т. Г. Шевченка (1974) та аспірантуру Ін-ту філос. АН України. У 1982 р. захистила канд. дис. "Структура особистості". Нині — ст. наук, співроб. Ін-ту соціології HAH України.

Сфера наук, інтересів - соціологія особистості, конфліктологія, соціально. — психол. проблеми політики та демокр. суспільства, динаміка громадської думки у період трансформації суспільства. Автор багатьох наук, праць.

Тв.: Структура личности. К., 1986; Демократизация общества и развитие личности. К., 1992 (у співавт.); Соціальні конфлікти і молодь. К., 1994 (у співавт.); брошури: Конфліктологічний підхід до сучасної ситуації в Україні. К., 1994; Економічна свідомість населення України і економічна просвіта. К., 1996 (у співавт.); Кредитні спілки в Україні: вплив на рівень і якість життя. К., 1998 та численні наук, ст. і розділи у моногр., у т.ч. за кордоном (Нідерланди, Німеччина, Росія, Угорщина).


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.