Соціологія короткий енциклопедичний словник

РОБОЧИЙ ПЛАН ДОСЛІДЖЕННЯ — документ, у якому відображені головні процедури та етапи соціол. дослідження. Р. п. д. є складовою програми, в якій зафіксовано терміни його здійснення, виконавці та матеріальне забезпечення робіт.

Як правило, у соціол. дослідженнях близько 30% часу відведено на розробку концепції, програми та апробування методик, 20 — на збирання інформації ("польовий" етап роботи), 40 — на обробку та аналіз даних і 10% — на підготовку підсумкових документів. Ці пропорції можуть змінюватися залежно від типу дослідження та міри опрацьованості проблеми.

До Р. п. д. входять низка допоміжних документів, а також розрахунок нормативів за окремими різновидами робіт. У першу чергу це інструкції виконавцям. У них наведена стисла характеристика об'єкта дослідження, описано інструментарій, його призначення та особливості практ. застосування, а також порядок і правила виконання процедур і заповнення методичних документів. Там же містяться правила відбору обстежуваних одиниць спостереження, рекомендації щодо поведінки виконавців у різних ситуаціях, терміни виконання робіт, порядок отримання завдань та здачі зібраної інформації. До допоміжних належать також різні інструкції: щодо правил закриття відкритих запитань, кодування, відбракування анкет та ін..


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.