Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Соціологія короткий енциклопедичний словник

РОБОЧИЙ ПЛАН ДОСЛІДЖЕННЯ — документ, у якому відображені головні процедури та етапи соціол. дослідження. Р. п. д. є складовою програми, в якій зафіксовано терміни його здійснення, виконавці та матеріальне забезпечення робіт.

Як правило, у соціол. дослідженнях близько 30% часу відведено на розробку концепції, програми та апробування методик, 20 — на збирання інформації ("польовий" етап роботи), 40 — на обробку та аналіз даних і 10% — на підготовку підсумкових документів. Ці пропорції можуть змінюватися залежно від типу дослідження та міри опрацьованості проблеми.

До Р. п. д. входять низка допоміжних документів, а також розрахунок нормативів за окремими різновидами робіт. У першу чергу це інструкції виконавцям. У них наведена стисла характеристика об'єкта дослідження, описано інструментарій, його призначення та особливості практ. застосування, а також порядок і правила виконання процедур і заповнення методичних документів. Там же містяться правила відбору обстежуваних одиниць спостереження, рекомендації щодо поведінки виконавців у різних ситуаціях, терміни виконання робіт, порядок отримання завдань та здачі зібраної інформації. До допоміжних належать також різні інструкції: щодо правил закриття відкритих запитань, кодування, відбракування анкет та ін..

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.