Соціологія короткий енциклопедичний словник

РУЧКА Анатолій Олександрович (20.01.1940, м. Темрюк Краснодарського краю, РРФСР) — укр. соціолог, д-р філос. наук, фахівець з теорії та історії соціології, соціології культури та масових комунікацій. Закінчив філос. ф-т Київського держ. ун-ту ім. Т. Г. Шевченка (1967). Після закінчення аспірантури (1970) працював у Ін-ті філософії АН України. У 1971 р. захистив канд. дис., у 1989 р. — докт. В Ін-ті соціології HAH України працює з 1991 р. зав. відділу соціології культури та масових комунікацій. Академік Укр. академії політ, наук. З 1992 р. — заст. голови Експертної ради з питань філософії та соціології ВАК України. Автор, співавт. моногр. і підручників, у яких розроблено концепцію ціннісного підходу до соціокультурної дійсності.

Тв.: Соціальні цінності та норми. К., 1976; Ціннісні орієнтації робітничої молоді. К., 1978; Ціннісний підхід у системі соціологічного знання. К,, 1987; Стимулювання та мотивація праці на промисловому підприємстві. К., 1988; Громадська думка і влада: механізм взаємодії. К , 1993, Нариси історії соціологічної думки. К., 1992; Курс історії теоретичної соціології. ІС., 1995.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.