Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Соціологія короткий енциклопедичний словник

САКАДА Микола Онисимович (14.11.1936, с. Жукин Києво-Святошинського р-ну Київської обл.). У 1967 р. закінчив філос. ф-т Київського держ. ун-ту ім. Т.Г.Шевченка, у 1972 р. — аспірантуру Ін-ту філософії АН України. Захистив канд. дис. на тему "Міжособистісні стосунки у виробничому колективі" (1974), ст. наук, співроб. — з 1985 р., зав, сектора методол. і методичного забезпечення роботи соціол. служб підприємств і організацій (19881991).

Працює в Ін-ті соціології НАНУ з 1991 р., провідний наук, співроб., є фахівцем у галузі соціології управління, соціології праці, мотивації людської діяльності. Має близько 90 друк, праць, серед них моногр.

Тв.: Колектив, керівник, управління. К., 1974 (співавт. К.К.Грищенко); Керівник, організатор, вихователь. К., 1985 (співавт. В. А. Піддубпий, Є. І. Суїменко); Руководитель производственного коллектива: подготовка, профессиональный рост. К., 1987 (співавт. В. В. Васильєв, В. Л. Мокряк); Стимулирование и мотивация труда на промышленном предприятии. К., 1988 (співавт. А. О. Ручка та ін.).

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.