Соціологія короткий енциклопедичний словник

САКАДА Микола Онисимович (14.11.1936, с. Жукин Києво-Святошинського р-ну Київської обл.). У 1967 р. закінчив філос. ф-т Київського держ. ун-ту ім. Т.Г.Шевченка, у 1972 р. — аспірантуру Ін-ту філософії АН України. Захистив канд. дис. на тему "Міжособистісні стосунки у виробничому колективі" (1974), ст. наук, співроб. — з 1985 р., зав, сектора методол. і методичного забезпечення роботи соціол. служб підприємств і організацій (19881991).

Працює в Ін-ті соціології НАНУ з 1991 р., провідний наук, співроб., є фахівцем у галузі соціології управління, соціології праці, мотивації людської діяльності. Має близько 90 друк, праць, серед них моногр.

Тв.: Колектив, керівник, управління. К., 1974 (співавт. К.К.Грищенко); Керівник, організатор, вихователь. К., 1985 (співавт. В. А. Піддубпий, Є. І. Суїменко); Руководитель производственного коллектива: подготовка, профессиональный рост. К., 1987 (співавт. В. В. Васильєв, В. Л. Мокряк); Стимулирование и мотивация труда на промышленном предприятии. К., 1988 (співавт. А. О. Ручка та ін.).


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.