Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Соціологія короткий енциклопедичний словник

ТРАЄКТОРІЯ термін, що використовується в символ. інтеракціонізмі для позначення життєвого досвіду людини, пов'язаного з хаотичними соціальними процесами, діями (індивідуальними чи колективними), що спричиняють втрату контролю за ситуацією і страждання (хвороба, статусна зміна, стихійне лихо, війна тощо). Вперше застосували в дослідженнях у сфері медицини амер. соціолог А. Штраус та його співроб. (1968). Нім. соціолог Ф. Шюце на основі нарративного аналізу автобіографічних текстів наприкінці 70-х pp. розробив концепцію Т. як неупорядкованого соціального процесу взагалі, під впливом якого людина втрачає здатність контролювати події, планувати своє життя, відчуває зовнішній тиск, невизначеність, страждання. Траєкторійні явища досліджуються соціологією у таких сферах дійсності, як праця, інтеракція, колективні процеси тощо, а також на рівні індивідуальних біографій.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.