Соціологія короткий енциклопедичний словник - 2020


УПРАВЛІНСЬКЕ КОНСУЛЬТУВАННЯ

УПРАВЛІНСЬКЕ КОНСУЛЬТУВАННЯ — різновид професійної діяльності у сфері управління, яка полягає у наданні кваліфікованої допомоги управлінському суб'єкту (керівництву) з метою вдосконалення системи і технології управління. Воно охоплює діагностику, тобто виявлення актуальних проблем даної оргсистеми та визначення шляхів їх вирішення. У процесі консультування працівникам управління пропонуються науково виважені засоби аналізу та пошуку рішень проблеми, а також конкретний варіант рішення.

Однією з важливих функцій управлінського консультування є поширення передового досвіду у сфері управління, що підвищує професійну кваліфікацію керівників і фахівців управлінської сфери. В управлінському консультуванні широко використовуються соціол. та соціально-психол. методи, напр., ділова гра як метод імітації прийняття управлінських рішень у різних ситуаціях, соціально-психол. тренінг тощо.


Personalised Essay Writing Service for You

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити