Соціологія короткий енциклопедичний словник

ЧОРНОВОЛЕНКО Вілен Пилипович (26.01 1929, с. м. т. Монастирище Черкаської обл. ) укр. філософ, соціолог. Закінчив Київський ун-т (1952) та аспірантуру (1955) Викладав філософію в Донецькому політехн. ін-ті та Київському держ. ун ті ім. Т. Г. Шевченка. Канд. філос. наук (1967). В 1969 р. очолив новостворений відділ соціології в Ін-ті філософії АН України, з 1979 р, до 1990 р зав відділу соціальних структур, у 1984 — 1987 рр. заст. дир. Ін-ту філософії АН України, кер. відділу соціології, з 1990 р. зав сектора соціальної стратифікації Ін-ту соціології HAH України Основні напрями досліджень: методол. проблеми науки, теорія соціальної структури.

Тв.: Логика научного исследования М., 19б5(співавт„); Мировоззрение и научное познание. К., 1970; Престиж профессий и социально-профессиональная ориентация молодежи. К., 1979 (співавт. В. Оссовський, В. Паніотто), Соціальні проблеми виробничого колективу. К.» 1972 (співавт.); Семья и воспроизводство структуры трудовой занятости. К., 1984 (співавт ); Путь в науку (социальные проблемы воспроизводства научных кадров). К., 1991 (співавт.); Особливості соціально-статусного розшарування за умов становлення ринкової економіки. Політ, портрет України, 1996, №16.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.