Соціологія короткий енциклопедичний словник

ШУЛЬГА Микола Олександрович — (29.09,1943, м. Краснодон Луганської обл.) укр. соціолог, економіст, фахівець у галузі соціології особистості, нац. відносин, Д-р соціол. наук, академік Укр. академії політ, наук, президент Соціол. асоціації України, У 1969 р. закінчив Ростовський держ. ун-т, а в 1975 р. аспірантуру Ін-ту філософії АН УРСР. Працював в Ін-ті філософії АН УРСР, а після створення Ін-ту соціології HAH України зав, відділу етнокультурних досліджень, заст. д-ра. Захистив докт. дис. з проблеми етнічної самоідентифікації особистості (1993). Працює над проблемами міжетнічних відносин, формування особистості у сфері етнічної культури, інтеграції поліетнічного суспільства» Автор понад 80 наук, досліджень.

Тв.: "Классовая типология личности", "Стиль жизни личности" (у співавт ), "Жизненный путь личности", "Этнос и личность" та ін»


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.