Соціологія короткий енциклопедичний словник

ВОРОНА Валерій Михайлович - (05.03,1940, м. Речиця Гомельської обл., Білорусь) — укр. соціолог, економіст, д-р екон. наук (1990), проф. (1992), д-р 1н-ту соціології HAH України (з 1992). Закінчив екон. ф-т Київського держ. ун-ту ім.Т. Г. Шевченка (1967). Працював деканом, зав. кафедри, проректором Київського ін-ту народного господарства.

Галузь наук, інтересів: екон. теорія, екон. соціологія, соціально — екон. закономірності становлення та розвитку громадянського суспільства.

                     Тв.: "Розвиток власності та удосконалення виробничих відносин" (1971), "Концепция хозяйствования" (1989), "Економічна соціологія" (1996, ред., співавт.), "Предприниматель Украины: эскизы к социальному портрету" (1995, ред., співавт.).


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.