Соціологія короткий енциклопедичний словник

ГОРОДЯНЕНКО Віктор Георгійович (14,02.1938, м. Дніпропетровськ) — укр. історик, соціолог. Закінчив Дніпропетровський ун-т (1969), аспірантуру (1977). Д-р істор. наук (1990), проф.. кафедри соціології (1992). З 1969 по 1973 pp. — керівник соціол. служби Дніпропетровського металургійного заводу ім. Г. І. Петровського. З 1991 р. — зав. каф. соціології і соціальної роботи ф-ту права та соціології Дніпропетровського держ. ун-ту.

Голова Дніпропетровського обл.. відділення Соціол. асоціації України. Галузь наук інтересів - соціальна структура суспільства, історіографія та джерелознавство соціології. Опублікував близько 100 наук, праць.

Тв.: Трудящиеся массы в управлении общественным производством. К., 1985; Опыт и проблемы повышения активности трудящихся в управлении производством. К., 1989; Проблемы социального планирования на Украине в 60 - 80-е гг.. Днепропетровск, 1992; Основные принципы социологического образования. Днепропетровск., 1992; Основи соціології. Ч. І, II, III. Дніпропетровськ, 1993 - 1996 (у співавт.); Экономическая социология: Словарь-спр. Днепропетровск, 1996,


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.