Алгебра і початки аналізу 10 клас профільний рівень : збірник задач і контрольних робіт - 2018

КОНТРОЛЬНІ РОБОТИ

Варіант 1

Контрольна робота № 7

Тема. Похідна. Рівняння дотичної

1. Знайдіть похідну функції:

2. Знайдіть рівняння дотичної до графіка функції f(x) = x4 - 2х у точці з абсцисою х0 = -1.

3. Знайдіть похідну даної функції та обчисліть її значення у точці х0:

4. Матеріальна точка рухається по координатній прямій за законом s(f) = t3 + 2,5t2 + 24t + 7 (час t вимірюють у секундах, переміщення s — у метрах). Знайдіть швидкість руху в момент часу t0 = 3 с.

5. Знайдіть абсцису точки графіка функції f(x) = х2 + , у якій проведена до нього дотична утворює з додатним напрямом осі абсцис кут 150°.

6. У якій точці графіка функції треба провести дотичну, щоб вона проходила через точку з координатами (3; 0)?


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.