Алгебра і початки аналізу 10 клас профільний рівень : збірник задач і контрольних робіт - 2018

ВПРАВИ

Варіант 1

Задачі про миттєву швидкість і дотичну до графіка функції

288. Знайдіть приріст функції f у точці х0 , якщо:

289. Для функції f(x) = 4 - 2x і точки х0знайдіть

290. Матеріальна точка рухається по координатній прямій за законом s(t) = 3t2 + 1 (переміщення вимірюють у метрах, час — у секундах). Знайдіть миттєву швидкість, матеріальної точки в момент часу t0 = 4 с.

291. Знайдіть кутовий коефіцієнт:

1) січної графіка функції у = х2 + 2, яка проходить через точки графіка з абсцисами х0 = 1 і x1 = 1,1;

2) дотичної до графіка функції у = х2 + 2 у точці J абсцисою х0 - 1.

 


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.