Алгебра і початки аналізу 10 клас профільний рівень : збірник задач і контрольних робіт - 2018

ВПРАВИ

Варіант 1

Правила обчислення похідних

301. Знайдіть похідну функції:

302. Знайдіть похідну функції:

303. Знайдіть похідну функції:

304. Знайдіть похідну функції:

305. Знайдіть кутовий коефіцієнт дотичної, проведеної до графіка функції f у точці з абсцисою х0:

306. Матеріальна точка рухається прямолінійно за законом x(f) = 3t2 - 5t + 8 (часі вимірюють у секундах, переміщення х — у метрах). Знайдіть швидкість руху в, момент часу t0 = 4 с.

307. Матеріальна точка масою 4 кг рухається по координатній прямій за законом s(t) = 3t2 +2 (переміщення вимірюють у метрах, час — у секундах). Знайдіть імпульс P(t) = mv(t) матеріальної точки в момент часу t0 = 5 с.

308. Знайдіть у точках х1 = 1 і х2 = -2 похідну функції:

1) f(х) = х2 - 2|х| - 3;   2) f(x) = |x2 - 2x - 3|.

 


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.