Алгебра і початки аналізу 10 клас профільний рівень : збірник задач і контрольних робіт - 2018

ВПРАВИ

Варіант 2

Правила обчислення похідних

301. Знайдіть похідну функції:

302. Знайдіть похідну функції:

303. Знайдіть похідну функції:

304. Знайдіть похідну функції:

305. Знайдіть кутовий коефіцієнт дотичної, проведеної до грака функції f у точці з абсцисою x0:

306. Матеріальна точка рухається прямолінійно за законом x(t) = 0,2t5 - 4t2 + 6 (час t вимірюють у секундах, переміщення х — у метрах). Знайдіть швидкість руху в момент часу t0 = 2 с.

307. Матеріальна точка масою 6 кг рухається по координатній прямій за законом s(t) = 2t2 + 1 (переміщення вимірюють у метрах, час — у секундах). Знайдіть імпульс P(t) = mv(t) матеріальної точки в момент часу t0 = 3 с.

308. Знайдіть у точках х1 = 2 і х2 = -3 похідну функції:

1) f(x) = x2 - 5 |X| + 4;   2) f(x) = | x2 - 5x + 4|.

 


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.