Геометрія 10 клас профільний рівень : збірник задач і контрольних робіт до підручника А.Γ. Мерзляк - 2018

ВПРАВИ

Варіант 3

Кут між прямими в просторі

67. Трапеція ABCD з основами AD і ВС і трикутник BMC не лежать в одній площині. Точка Е — середина відрізка ВМ, точка F — середина відрізка CM, BCD = 140°. Знайдіть кут між прямими: 1) AD і EF; 2)CD і EF.

68. Відрізки АЕ і C1Р — висоти відповідно граней ABC і А1В1С1 призми АВСА1B1С1. Знайдіть кут між прямими АЕ і С1Р, якщо ABC = 80°.

69. Відомо, що ОА OB, ОА ОС, OB ОС (рис. 97). Знайдіть відрізок АС, якщо ВС = 6 см, .BCO = 30°.

Рис. 97

70. Дано прямокутний паралелепіпед ABCDA1B1C1D1. Знайдіть кут між прямими AB1 і CD1, якщо AD = 6 см, АВ = 2 см,

71. У прямокутному паралелепіпеді ABCDA1B1C1D1 відомо, щоAA1 = 1 см. Знайдіть косинус кута між прямими BD і AD1.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.